KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757599
nr 1275 7599
Ivar Morsing
(1919-2009), Sverige
Oljemålning, Ivar Morsing (f. 1919), Sverige. Sittande kvinna. Signerad. Olja på pannå, 35x38 cm
Ivar Morsing, svensk målare och grafiker född 1919, död 2009.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 16 september 2019
kl 19:28:06
700 kr
800 kr
1.000 kr
Ivar Morsing
Läs mer om Ivar Morsing